#1 2009-06-24 15:57:41

treko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 164
Punktów :   

Wyróżnienia

W lidze można będzie zdobyć wyróżnienie za:
- Najmniejszą ilość przepuszczonych bramek
- Największa ilość zdobytych bramek
- Najlepszy Strzelec tzw " król strzelców "

Można po meczu udokumentować tO:) Poprzez screna. Po zakończeniu meczu wyświetli się tabelka z informacja wyniku i kto w danej minucie strzelił gola . Gdy oto ta tabelka sie wyświetli należy przycisnąć klawisz " Print Scrn SysRq " następnie otworzyć painta i wkleić srena .  Jeśli już zapiszesz screen'a wrzuć go na stronę   www.otofotki.pl Naciskasz tam  'Przeglądaj'  wybierasz screen'a .Później naciskasz na dole    'Wrzuć'   i wyświetli Ci się ta strone skopiuj ją i wklej na naszą stronę.

Offline

 

#2 2009-06-24 23:10:07

bobek199

Administrator

9733648
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 94
Punktów :   

Re: Wyróżnienia

Można po meczu udokumentować tO:) Poprzez screna. Po zakończeniu meczu wyświetli się tabelka z informacja wyniku i kto w danej minucie strzelił gola . Gdy oto ta tabelka sie wyświetli należy przycisnąć klawisz " Print Scrn SysRq " następnie otworzyć painta i wkleić srena .  Jeśli już zapiszesz screen'a wrzuć go na stronę   www.otofotki.pl Naciskasz tam  'Przeglądaj'  wybierasz screen'a .Później naciskasz na dole    'Wrzuć'   i wyświetli Ci się ta strone skopiuj ją i wklej na naszą stronę.



TreKo jak ty to ladnie umiesz wytlumaczyc z jakies stronki to sciagles hehehe

Offline

 

#3 2009-06-25 09:44:11

treko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 164
Punktów :   

Re: Wyróżnienia

Sam wymyśliłem nic nie ściągałem miało się 3 z polaka z Panią Profesor Ewą Natoniewską:)))

Offline

 

#4 2009-06-26 22:54:46

Fanter

Moderator

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 50
Punktów :   

Re: Wyróżnienia

Ej Dałem Ci Połowe xD:D Którą Sam Napisałem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dawnofnarutov2.pun.pl www.laetatio.pun.pl www.naukarch.pun.pl www.grebocin.pun.pl www.internat.pun.pl