#1 2009-06-25 10:12:13

treko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 164
Punktów :   

Jak Nawiązać połączenie

Najlepszym wyjściem nawiązania połączenia jesT Poprzez programik HamahI.Program należy ściągnąć  TU http://www.instalki.pl/programy/downloa … machi.php. Następeni trzeba przystąpić to instalacji otuż tego programiku.
Po instalacji włączamy Hamahi Klikamy przycisk który znajduje się w lewym dolnym rogu wpisujemy tam swój nick Gdy już zapiszemy się . Klikamy na 2 przycisk od prawej i się wyswietli 3 napisy to klikamy dołącz do istniejącej siec.Wyświetli nam sie takie Okienko to wpisujemy w
Nazwa sieci PizdyGorzyczkie
Hasło sieci chudy
Po wpisaniu klikamy dołącz.Następnie uruchomiamy Fife09 Klikamy GameModes czy tez w polskiej wersji językowej TrybyGry kolejnie naciskamy Gra Wieloosobowa lub MultiPlayer.Gdy nam wyskoczy okienko wpisujemy swój nick i klikamy
Direct IP czy tez Połączenie Bespośrednie.Klikamy New wpisujemy np. treko a nastepnie IP wpisujemy które podam na GG.
I klikamy Host albo Połącz lub connect w zależności kto co klka np Ja klikam Host a przeciwnik Połącz
Oto naprawdę krótka instrukcja jak się połączyć myślę że pomogłem

Offline

 

#2 2009-06-26 20:49:55

Fanter

Moderator

Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 50
Punktów :   

Re: Jak Nawiązać połączenie

Dobrze Że Napisałeś Jakieś Nooby Mogą Nie Wiedzieć xDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avilla.pun.pl www.hebipbf.pun.pl www.girugamesh.pun.pl www.socug.pun.pl www.bmwinoforum.pun.pl